En mutlu anların ölümsüzleştirilerek fotoğraflanması onlara en güzel çerçeveleri sunma zorunluluğunu da beraberinde getiriyor. Mutlu anlarınızı şık bir görüntü ile sunmak için fotoğraf çerçeveleri arasından fotoğraflarınız için en uygun olanları tercih edebilirsiniz. Duvar çerçevesi modelleri duvarlarınızı süsleyecek, evinizin atmosferine olumlu katkı yapacak resim ve portreler için vazgeçilmezler arasında yer almaktadır.

Resim çerçevesi farklı ebatlarda ve farklı desenlerde hazırlanarak kullanacağınız resme uygun hale getirilmiştir. Tekli çerçeveler üzerinde standart olarak bir resim kullanabilirken, çoklu çerçevelerde birden fazla resmi duvarınıza asabilirsiniz. Çoklu çerçeveler özelliklerine göre hikayeler oluşturabileceğiniz bir forma sahiptir. Dilerseniz kullanarak çoklu çerçeveleri puzzle parçası gibi resminizi parçalara bir oluşturmayı hedefleyebilirsiniz.


 

Tek bir fotoğraf için tek bir çerçeve yeter ama çoklu fotoğraflarınız içinde kullanılabilecek çoklu çerçeveler de bulunmaktadır. Dekorasyon içinde kullanılabilecek pek çok çerçeve çeşitleri vardır ki güzel bir resmi veya fotoğrafı bize sunan çerçeve bulunduğu ortamı güzelleştirmek için fazlasıyla yeterlidir.

 

 

IdeaSoft® | E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.